Sevdaluk 2.Bölüm izle

Sevdaluk 2.Bölüm izle
18 Aralık 2013 Çarşamba günü yayınlanacak olan Sevdaluk dizisinin 2. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır.
KM Film’in yapımcılığını üstlendiği ve yeni sezonun iddialı projeleri arasında gösterilen, Sevdaluk dizisinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başlıyor.
Erdal Özyağcılar, Demet Akbağ, Devin Özgür Çınar gibi başarılı isimlerin rol alacağı dizide bir isim daha netleşti.

Televizyon izleyicilerinin “Bücür Cadı” ile tanımaya başladığı Merve Erdoğan, son olarak 5 sezon “Arka Sıradakiler”de ve “Bir Ömür Yetmez” dizilerinde rol almıştı.

Sevdaluk 2. bölüm izle, Sevdaluk son bölüm izle, Sevdaluk tek parça izle, Sevdaluk full izle, Sevdaluk canlı izle, Sevdaluk show tv izle, Sevdaluk dizisi izle, Sevdaluk dizisi seyret, Sevdaluk 2. bölüm fragmanı izle 18 Aralık 2013 Çarşamba
Sevdaluk” iki ünlü ismin canlandıracağı “ Adalet” ve “ Ali İhsan” ın etrafında “ Karadeniz” gibi, biraz masal, biraz gerçek, bazen güldüren bazen ağlatan bir dizi….
Karadeniz’ in ve Karadenizliler’ in geleceğine uzanan ‘ sevda’ nın pek çok farklı çeşidine dair hikaye barındırıyor
Show Tv’nin yeni dizisi Sevdaluk bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ’ın yer aldığı dizide Devin Özgür Çınar, Cengiz Bozkurt, Zuhal Gencer Erkaya gibi isimlerde yer alıyor. Tankut Kılınç ve Deniz Y. Şayir’in yönettiği dizi Doğu Karadeniz’in şirin bir köyünde yaşayan insanların bazen hüzünlü bazen de komik öykülerine yer verecek. Sevdaluk dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye başladı.

Sevdaluk son bölüm izle