Kızıl Elma 7.Bölüm

Kızıl Elma 7.Bölüm izle
Kızılelma 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kızılelma dizisi yeni bölümüyle yine büyük heyecana sahne olacak.
TRT’de yayınlanan Kızılelma dizisinin bugün yayınlanacak bölümünde MİT görevlisi Murat, MİT Müsteşarı’yla buluşmasında, “Türkiye’ye sızmış paralel örgütten bahsediyor” ve hedeflerinin Başbakan olduğunu söylüyor.
Kızılelma 7. bölümde, Murad Altay, Şeker’i kurtarmak için Velid’le son pazarlığını yapar, ama Velid çok kararlıdır. Diğer taraftan, McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad, geri dönülmez bir yola girer. Meryem ise, Murad için hayati bir kararın altına imza atar. Bu karar, birimde büyük huzursuzluk yaratır.
Kızılelma 7. bölümde, Zeynep ve Hasan’ın ısrarlarına rağmen Meryem, kararından dönmez. Diğer taraftan McNamara’nın planladığı kıyamet gününün asıl hedefinin ne olduğunu anlayan Murad geri dönülmez bir yola girer. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan “KIZILELMA”; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle bu akşam saat 19:55’te TRT 1’de

kızıl elma son bölüm izle

Kızılelma 7. Bölüm’de Türkiye’ye sızmış paralel örgütten bahsediyor ve hedeflerinin Başbakan olduğunu söylüyor. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir Türk ajan dizisi’yle ekranlara taşıyan Kızılelma; izleyiciyi ekran başına kilitleyecek yeni bölümüyle bu akşam saat 19:55’te TRT 1’de. Kızılelma dizisi yeni bölümüyle yine büyük heyecana sahne olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>