Kardeş Payı 2.Bölüm izle

Kardeş Payı 2.Bölüm izle
Ekranların yeni komedi dizisi Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeş Payı 2. bölüm 20 Şubat perşembe akşamı ekranlara geliyor. Kardeş Payı 2. bölüm yine kahkaha dolu sahneleriyle geliyor. Metin ve Ali’yepiyango vurur ve icatlarına talip çıkar. Ali boşanma davası için mahkemededir. Kardeş Payı 2. bölümüyle yine seyirciyi ekran başına bağlayacak.

kardeş payı izle

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali’nin boşanma davası, Metin’in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi’nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar.

Kardeş Payı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisi Kardeş Payı’nın yeni bölümü, yine büyük ilgi görecek. Kardeş Payı 2. bölümde, Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali’nin boşanma davası, Metin’in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi’nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar. Kardeş Payı 2. bölüm, 20 Şubat Perşembe Günü, Saat 22.45′te ekranlara gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>