Kardeş Payı 1.Bölüm full izle

Kardeş Payı 1.Bölüm izle
Kardeş Payı’nda, Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışacak!

Onlar sıradan tesisatçı değiller…

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Kardeş Payı’nda, kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Kardeş Payı’nda, sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Kardeş Payı’nda, Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

Kardeş Payı, Kardeş Payı 1. Bölüm, Kardeş Payı 1. Bölüm izle, Kardeş Payı 1. Bölüm seyret. Kardeş Payı Son Bölüm izle. Kardeş Payı 1. bölüm izle ATV Kardeş Payı İzle. Kardeş Payı 1. Son Bölüm izle, Kardeş Payı tek parça izle, Kardeş Payı son bölüm izle, fenomen dizi Kardeş Payı 1. yeni bölüm dizi izle..
kardeş payı son bölüm izle

Kardeş Payı 1. Bölüm İzle. Kardeş Payı Son Bölüm 1. Bölüm Yeni Bölüm İzle. Kardeş Payı Son Bölüm İzle. Kardeş Payı Yeni Bölüm İzle. Kardeş Payı Son Bölüm Tek Parça izle. Kardeş Payı 1. Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>