Kaçak 12.Bölüm izle

Kaçak 12.Bölüm izle
İsmet Ali Topçuoğlu’nun otelinin otoparkında köşeye sıkıştırdığı Serhat ve arkadaşları için silahlar çekilmiştir, tetiğe basmadan önce son cümleler söylenirken bir anda elektrikler kesilir. Fırsattan faydalanan Serhat, Dadaylı ve Nazmi oradan uzaklaşırken kendi planları dışında kesilen elektrik kafalarında soru işareti bırakır. Topçuoğlu cephesinde Serhat’ı bir kez daha ellerinden kaçırmış olmanın siniri hâkimken bunun üstüne bir de onlar için büyük risk oluşturan Kız Taylan’ın ellerinde kalışı gerilimi arttırır. Esrarengiz şahıs Serhat, Dadaylı ve Nazmi’nin karşısına bilgisayar ekranında çıkar ve onlara Topçuoğlu ailesine karşı reddedemeyecekleri bir teklif sunar.

Serhatların planı başarıyla tamamlamasının ardından İsmet Ali Topçuoğlu ve ortakları büyük şok yaşarlar ve Serhat ile pazarlığa otururlar. Tüm bunlar yaşanırken Ertan ile Nurgül, Nurgül’ün teyzesinin rahatsızlığı dolayısıyla yakınlaşır. İşlerin ters gitmesinin acısını her fırsatta damadından çıkaran İsmet Ali Topçuoğlu ve Ertan artık dönüşü olmayacak bir yola girmişlerdir.

http://www.filmcukkaa.org/tag/kacak-son-bolum-izle

Kaçak 12. Bölüm İzle, Kaçak son bölüm izle, Kaçak 12. bölüm, Kaçak 24 Aralık, Kaçak son bölüm youtube, Kaçak son bölüm full izle, Kaçak yeni bölüm izle 12, Kaçak yeni bölüm izle ATV, Kaçak izle 12, Kaçak izle 12. bölüm, Kaçak son bölüm. Kaçak yeni bölüm fragmanı izle, Kaçak fragman, Kaçak son bölüm fragmanı, Kaçak en son bölümü. Kaçak canlı izle ATV, Kaçak dizisi ATV canlı yayın, ATV izle. ATV dizi izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>