Ankaranın Dikmeni 4.Bölüm

Ankaranın Dikmeni 4.Bölüm izle
Gani Müjde’nin yeni komedi dizisi Ankara’nın Dikmen’i 4. bölümü ile Kanal D’de sürüyor. Ankara’nın Dikmen’i izle. Dizinin bu haftaki bölümünde Dikmen, Tilbe’nin planı ile kapıda kalıyor. Ankara’nın Dikmen’i yeni bölüm izle. Ankara’nın Dikmen’i 4. bölüm ile ilgili merak ettikleriniz aşağıdaki Ankara’nın Dikmen’i 4. bölüm fragmanı ve özetindedir. Ayrıca Ankara’nın Dikmen’i 4. bölüm internetten dizi izleme linkleri de aşağıda. Saat 20.00′da yayınlanacak Ankara’nın Dikmen’i 4. bölümü “Canlı Ankara’nın Dikmen’i İzle” ve “Full Ankara’nın Dikmen’i İzle” linkleri ile internetten seyredebilirsiniz.

Ankaranın Dikmeni dizisi, Ankaranın Dikmeni dizisi izle, Ankaranın Dikmeni dizisi son bölüm izle, Ankaranın Dikmeni dizisi 4. bölüm izle, Ankaranın Dikmeni dizisi fragman izle

Ankaranın Dikmeni son bölüm de Dikmen Latif ile Tilbe’nin işlerine karışmaktadır. Sonat’ın okuldan ailesi çağırılmıştır. Ancak Dikmen onlar yerine kendisni ailesi diye göstermektedir. Bunun haricinde Beste’yi etkileme çabaları da devam etmektedir. Öyle ki hiç oynamadığı bowlıngi onun için oynamak zorunda kalmıştır. Tilbe, Dikmen’i gönderme uğruna yeni planlar yapmaya devam etmektedir.

Dikmen, kapıda kalıyor

Tilbe, hafta sonunu ailesiyle baş başa geçirmek ister ve Dikmen’i evden göndermek için bir plan yapar. Dikmen’e tatile yurtdışına gittiklerini söylerler ve anahtarı olmayan Dikmen, dışarıda kalır.

Ankaranın Dikmeni son bölüm izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>